Conducerea Clinicii Medicale Hipocrat 2000


Director Administrativ

Magureanu Adriana

Adresa mail: hipocrat2000@hipocrat2000.ro

 

Director Medical

Dr.Popescu Svetlana medic specialist recuperare medicala, medic primar reumatologie.

Adresa mail: svetlana.popescu@hipocrat2000.ro, tel:0735.400.311

 

Manager Calitate

Dr.Popa Mirela

Adresa de mail: mirela.popa@hipocrat2000.ro, tel: 0733.440.074

 

Coordonator Serviciu Resurse Umane

Sandu Crenguta

Adresa de mail: rersurse.umane@hipocrat2000.ro, tel: 0727.772.490

 

Director Tehnic (SSM si PSI)

Ec.Mitrea Adrian

Adresa de mail: adrian.mitrea@hipocrat2000.ro, tel:0735.400.305

 

Director Financiar-Contabil

Ec.Boronschi Cristina

Adresa de mail: cristina @consultconta.ro, tel: 0722.247.075

 

Manager Spitalul de Recuperare Medicala Hipocrat Fantanica

Dr.Ghinescu Eugen medic primar pediatrie.

Adresa de mail: eugen@ghinescu.net, tel: 0722.781.807

 

Manager Spitalul Hipocrat Rahova

Adi Anghelache

Adresa de mail: adi.anghelache@hipocrat2000.ro, tel:0735.400.310

 

Director Laborator Medical-Sediul Spitalul de Recuperare Medicala Hipocrat Fantanica

Dr.Florea Silvia medic specialist medicina de laborator.

Adresa de mail: cmhipocrat2000@gmail.com, tel: 0723.337.325

 

Director Laborator Medical Sediul Spitalul Hipocrat Rahova

Dr.Tutoveanu Anania medic primar medicina de laborator.

Adresa de mail: laboratorhipocrat@gmail.com, tel:0725.113.095

 

Secretariat Spitalul de Recuperare Medicala Hipocrat Fantanica - Str.Fantanica nr 22, sector 2.

Adresa de mail: receptie.fantanica@hipocrat2000.ro, tel: 021.250.55.55

 

Secretariat Spitalul Hipocrat Rahova - Calea Rahovei nr 259, sector 5.

Adresa de mail: receptie.rahova@hipocrat2000.ro, tel 021.456.50.00

 

Secretariat Clinica Medicala Chisinau - Bd-ul Chisinau nr. 16, Sector 2 

Adresa de mail: receptie.chisinau@hipocrat2000.ro 

 

Translator limba araba

Srouji Carmen Viorica

Adresa de mail: cmhipocrat@gmail.com, tel 0735.400.324

 

 

 

 

 




<< Inapoi